Prawdziwe kosy z CS:GO – czy to możliwe?

Zapewne wielu fanów gry Counter Strike zastanawia się jak może stać się dodatkowo prawdziwym kolekcjonerem słynnej rozgrywki wieloosobowej. My na szczęście znamy odpowiedź na to pytanie, dlatego właśnie poświęcimy w całości dzisiejszy artykuł na opis noży z CS:GO, które już teraz możesz zamówić do siebie do domu, a wbrew pozorom jest to całkiem proste. Przekonaj się i dowiedz skąd najpewniej kupować kosy oraz z czym to wszystko się wiąże, by nie mieć później żadnych pretensji oraz niepotrzebnych problemów.

Czy oferowane noże są prawdziwe?

W zasadzie jeśli trafisz do profesjonalnego sklepu dla kolekcjonerów Counter Strike, możesz być pewien, że wszystkie oferowane produkty są w pełni prawdziwe. Zatem trzeba uważać, by przypadkiem nie zrobić sobie krzywdy podczas ich użytkowania. Ostrze noża jest jak najbardziej prawdziwe, a co za tym idzie może okazać się niebezpieczne, dlatego trzeba obchodzić się z nim ostrożnie. W tym czasie nasuwa się również kolejne pytanie związane z ich legalnością, co być może zdziwi niektórych użytkowników, ale owszem w Polsce sprzedaż noży jest legalna i nie przynosi kupcowi żadnych problemów. Jednak trzeba pamiętać, że służą one wyłącznie celom kolekcjonerskim, a nie normalnemu użytkowaniu. W rezultacie możesz cieszyć się prawdziwymi nożami CS:GO, które sprawią, że Twoja wystawa będzie znacznie bardziej okazała niż dotychczas.

Gdzie kupować kosy z CS:GO?

Jak wspomnieliśmy na wstępie trzeba zwracać uwagę na źródło, z którego dokonujecie zamówienia, ponieważ przysłane gadżety mogą okazać się całkowicie niezgodne z opisem lub wykonane z niskiej jakości materiałów, co wcale nie będzie satysfakcjonujące dla prawdziwych kolekcjonerów. Właśnie dlatego możemy z czystym sumieniem polecić Elemental Knives Polska, który posiada już wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży noży inspirowanych słynną grą. Możemy śmiało stwierdzić, że ich wzory jest niemal identyczne jak asortyment broni stosowanej w świecie wirtualnym. W ten sposób możesz chociaż na chwilę przenieść się do swojej ulubionej fabuły i poczuć się jak bohaterowie Counter Strike.

W dodatku możesz przebierać i wybierać pomiędzy różnymi rodzajami kos, które zostały podzielone na poszczególne modele. Wykonane na nich skiny są randomowe, dzięki czemu każdy kolekcjoner może po zakupie tego samego noża posiadać dwa różne motywy. Jeszcze innym pozytywnym faktem jest trwałość oraz solidne wykonanie gadżetów z porządnych materiałów, co pozwoli na zachowanie ich pierwotnego stanu na o wiele dłużej. Ich ceny wcale nie są tak wygórowane, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę ich wytrzymałość, różnorodność i odwzorowanie fikcyjnej broni, co trzeba przyznać, że wyszło im znakomicie.

 

Kwiecień 28th, 2018|Poradniki|

Napisz komentarz