Najdroższe skiny noży CS:GO

Chcielibyśmy przedstawić Wam nasze top 3 propozycje najdroższych kos Counter Strike, które robią niesamowite wrażenie w rzeczywistości. Oczywiście ich znaczenie w grze jest równie istotne i przede wszystkich korzystne dla gracza, aczkolwiek odzwierciedlenie ich wzorów i kształtu na żywo prezentuje się jeszcze lepiej, dlatego też ich cena wzrasta. Zapoznaj się z najbardziej ekstrawaganckimi gadżetami, na które warto uzbierać, by dołączyły do Twojej kolekcji.

Numer 3

Zaczniemy od najtańszego z najdroższych noży, czyli Shadow Daggers, które rozpoznasz od razu po ich specyficznym kształcie. Jak z samej nazwy wynika przypominają one swoją formą łopaty do kopania, które mimo wszystko zakończone są ostrymi krawędziami. Również rękojeść była nią wzorowana, dlatego właśnie przypomina uchwyt o stabilnej budowie, dzięki czemu nóż będzie prawidłowo i bezpiecznie trzymany w ręku. Ponadto jego skiny są nakładane warstwami, a motyw są jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne, dzięki nowoczesnej technologii, która umożliwia tworzenie jednocześnie podobnym, ale nie identycznych skinów na noże. Wszystkie opisywane przez nas produkty możesz sprawdzić  jako kosy CS:GO – sklep, gdzie akurat seria Shadow Daggers kosztuje 240 zł, co nadal jest optymalną ceną dla prawdziwego fana gry.

Numer 2

Następny w kolejne do najdroższych noży jest M9 Bayonet, który można odróżnić dzięki dość prostej budowie oraz drobnym nacięciom po jednej stronie ostrza. Natomiast skiny w tym przypadku również są produkowane randomowo, dzięki czemu żaden inny wielbiciel nie będzie posiadał takiego samego wzoru jak Ty, ale musisz z kolei liczyć się z większą ceną niż w przypadku stałych formowanych skinów. Kosy M9 Bayonet kosztuję około 250 zł, co wcale nie czyni dużej różnicy pomiędzy poprzednim modelem Shadow Digger. Jednak tutaj mamy też do czynienia z odmienną rękojeścią, która jest dodatkowo wzmacniana i jeszcze lepiej trzyma się dłoni podczas trzymania. Inną cechą, która może podnosić koszt takiego noża jest jego współczynnik twardości, który w tym przypadku jest bardzo wysoki, a to świadczy o wytrzymałości konkretnego modelu.

Numer 1

I nareszcie możemy przejść do najdroższego noża z CS:GO, który do tej pory znaleźliśmy, a jest nim oczywiście Butterfly 2 Hyper Beast, co pewnie obstawiała większość znawców tej gry. Jest ot jeden z najbardziej rozpoznawalnych kos, które dają się poznać głównie dzięki odważnym i kontrastowym kolorom oraz nietypowemu kształtowi ostrza. Również sama rękojeść wygląda jakby była złożona z dwóch osobnych części, a mimo wszystko tworzy jedną całość. Każdy prawdziwy fan powinien mieć go w swojej kolekcji, ponieważ jego właściwości i charakterystyka z gry dają się przełożyć na prawdziwe efekty w rzeczywistości, które będą kosztować Cię około 330 zł, aczkolwiek bądź czujny, ponieważ zdarzają się być wystawiane na promocję, co jest świetną okazją dla łowców.

 

Kwiecień 14th, 2018|Poradniki|

Napisz komentarz