Najciekawsze skiny noży z CS:GO

Dzisiejszy wpis poświęcamy całkowicie dla fanów najsłynniejszej gry strzelkowej – Counter Strike,  których noże możesz teraz dostać w realu. Fikcyjny świat akcji stał się rzeczywistością, dlatego poniżej przedstawiamy najciekawsze skiny, które naszym zdaniem zasługują na największą uwagę. Sprawdź je, a być może znajdziesz również dla siebie nowy nabytek do swojej kolekcji gracza.

#Butterfly 2

Oto nasza pierwsza propozycja noży, które charakteryzują się przede wszystkim specyficznym wykończeniem ostrza. Jego zakończenie przypomina kształtem hak, co czyni go jeszcze bardziej drapieżnym i nietypowym. Natomiast sama rączka noża składa się jakoby z dwóch części, które są ze sobą oczywiście spójnie połączone. Najpopularniejszym modelem z tej serii skinów jest naturalnie Butterfly 2 Hyper Beast, który koniecznie musi znaleźć się w kolekcji każdego fana CS:GO. W porównaniu z poprzednią wersją noży Butterfly można zauważyć tutaj o wiele lepsze zabezpieczenie w formie blokady, ulepszoną rękojeścią i obecność wkładek ze stali nierdzewnej CNC, która pozwoli zachować Twojej pamiątce niezmieniony wygląd przez długi czas. Same skiny są jednak projektowane indywidualnie, dzięki czemu każdy osobny produkt posiada kompletnie odmienny wzór.

#Huntsman

Cała seria jak można łatwo zauważyć posiada o wiele szersze ostrze noża, które z jednej strony wykończone jest drobnymi i bardzo naostrzonymi ząbkami. Natomiast sama rękojeść jest dodatkowo wzmocniona włóknem szklanym, dzięki czemu gwarantuje wygodę w trzymaniu i stabilizację w dłoni. Każdy detal został tutaj dokładnie opracowany, aby stworzyć prawdziwe noże z CS:GO, które będą odzwierciedlały w pełni asortyment bohaterów w grze. Każda kosa Huntsman posiada również odmienny i indywidualnie zaprojektowany skin, który jest randomowo formowany i nakładany według nowoczesnej technologii, która zapewnia trwałość i wysoką jakość wykonania, co widać przede wszystkim w wyrazistości i nasyceniu kolorów.

#Bowie

Ostatnim niezbędnym elementem na Twojej półce gracza będą noże typu Bowie, które odznaczają się równie niestandardowo wykonanym ostrzem. Tym razem posiada ono nienaturalne zaokrąglenie krawędzi z jednej strony, a z drugiej można zauważyć drobne nacięcia w górnej części ostrza oraz mocne zakończenie w formie haka. Całość jest oczywiście pokryta specjalną warstwą, która utrzymuje nałożony wzór w nienaruszonej formie przez długi czas. Warto także wspomnieć o randomowo tworzonych skinach, które nie powtórzą się na żadnym innym nożu nawet tego samego modelu. To naprawdę bardzo obiecujące, ponieważ każdy wielbiciel Counter Strike powinien móc nacieszyć swoje oczy zupełnie odmiennych i niepowtarzalnymi nożami w swojej kolekcji.

 

 

Kwiecień 5th, 2018|Poradniki|

Napisz komentarz